Челсі - Тоттенгем 2:0 Огляд та результат матчу чемпіонату Англії 02.05.2024

Лондонське дербі завершилося тріумфом "синіх".
2 травня, 23:27
Челсі - Тоттенгем  / Getty Images
Челсі - Тоттенгем / Getty Images

У четвер, 2 травня, в рамках перенесеного 26 туру АПЛ Челсі приймав Тоттенгем. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 2:0.

У першому таймі "сині" показували вкрай впевнену гру, часто виходячи у небезпечні атаки на чужі ворота. Один із таких моментів завершився голом на 24-й хвилині, який забив Трево Чалоба.

Джерело: Getty Images

Вже в другій половині гри розклади змінилися і "шпори" діяли з позиції сили, намагаючись знайти цей момент для голу протягом усіх 45 хвилин. На жаль, забили знову підопічні Маурісіо Почеттіно. Голом відзначився Ніколас Джексон.

У час гри гості намагалися щось змінити, але фінальний свисток зафіксував перемогу Челсі.

Зазначимо, український вінгер команди-господарів Михайло Мудрик провів на полі 75 хвилин, не відзначившись результативними діями.