Команда Алонсо забезпечили собі комфортну перевагу перед домашнім матчем.
2 травня, 23:55
Рома - Байєр / Getty Images

У четвер, 2 травня, Рома приймала вдома Байєр у рамках півфіналу Ліги Європи.

Команда одразу активно почала обмінюватися моментами, але найближчим до забитого голу був Ромелу Лукаку, який влучив головою у поперечину. Уже за кілька хвилин Карсдорп подарував м'яч "фармацевтам", Грімальдо віддав на Віртца і німець відкрив рахунок.

Одразу після цього Байєр ще кілька разів міг подвоїти перевагу, але більше господарі не пропускали, і команди пішли на перерву за рахунку 0:1. А ось у другому таймі Рома видила класний відрізок і була близька зрівняти рахунок, але не пощастило.

На 73-й хвилині Андріх класним дальнім ударом у дев'ятку все-таки подвоїв перевагу німецької команди. Під кінець матчу Азмун міг скорочувати розрив до мінімального, проте з 11 метрів його удар в останній момент заблокували. Байєр має комфортну перевагу перед домашнім матчем.